Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com

SPA – doskonałe miejsce na miesiąc miodowy

Miesiąc miodowy to czas, który ma scementować związek. Te wspólne chwile zostaną z Wami już na zawsze. Aby pobyt był udany i przerodził się w piękne wspomnienia, nie trzeba wyjeżdżać za granicę na przysłowiowe 30 dni. Podróż poślubna może być znacznie krótsza, ale pełna atrakcji. Jak zorganizować podróż poślubną? Dlaczego warto wybrać SPA? 

Ile powinien trwać udany miesiąc miodowy?

Podróż poślubna to czas spędzony wspólnie. Małżonkowie skupiają się na sobie, organizując czas wyłącznie we dwoje. Choć z angielskiego „honeymoon” oznacza dosłownie "miesiąc miodowy", obecnie mało które małżeństwo decyduje się na tak długi wyjazd. Raczej nie praktykuje się miesięcznych pobytów, a powodów jest kilka. To przede wszystkim wysokie koszty. Wyjazd na 30 dni, niezależnie od wybranego kierunku, wymaga znacznych nakładów finansowych. Praktyka pokazuje, że młodzi małżonkowie wolą wydać tę sumę na pierwsze wspólne mieszkanie czy budowę domu. Wydaje się to rozsądnym i perspektywicznym rozwiązaniem.

Współczesne podróże poślubne trwają zazwyczaj 1-2 tygodnie. Coraz popularniejsza staje się również forma honeymoon-weekend, a więc krótkiego, acz intensywnego i pełnego wrażeń wyjazdu. Trend ten przywędrował do nas z krajów zachodnich, gdzie jest często wybierany jako alternatywa dla dłuższych wakacji. To czas tylko dla Was, dlatego powinien być przeznaczony na celebrację małżeństwa, niezależnie od długości.  

Jak zorganizować krótką podróż poślubną? Plan kluczem do sukcesu!

Warto zadbać, aby czas spędzony wspólne był pełen atrakcji. , wszystko zależy od nowożeńców. Warto zmienić podróż poślubną w krótką przygodę, która przerodzi się w wyjątkowe wspomnienia. Te chwile pozostaną z Wami nPobyt może być intensywny lub relaksującya zawsze, dlatego należy już wcześniej upewnić się, co oferuje dany ośrodek. To nie oznacza jednak konieczności tworzenia szczegółowego planu "krok po kroku". To raczej zarys atrakcji oraz miejsc, które chcecie zobaczyć. Warto uwzględnić również warunki atmosferyczne. 

Dlaczego warto spędzić "miesiąc miodowy" w SPA?

Planując podróż po weselu warto przejrzeć ofertę hoteli SPA. To szansa na niepowtarzalny pobyt i dobry pomysł na ucieczkę od miejskiego zgiełku. Cisza i spokój pozwolą Wam odpocząć po trudach organizacji ślubu i wesela. 

Hotel SPA oferuje nie tylko zabiegi dla pań. Szeroka oferta skierowana jest również dla mężczyzn, którzy chcą zrelaksować się w towarzystwie małżonki. W obiektach o wyższym standardzie organizowane są również wydarzenia okolicznościowe czy zabawy dla gości. Warto zwracać uwagę na ofertę hotelu, poszukując dogodnych pakietów pobytowych. Dzięki nim pracownicy zadbają o to, aby wspólnie spędzony czas był wypełniony atrakcjami. Obsługa hotelowa z chęcią zorganizuje romantyczną kolację we dwoje.

Oprócz relaksujących zabiegów, można skupić się na odkrywaniu okolicy. Z tego względu warto wybrać ośrodek położony w otoczeniu lasów i romantycznych plenerów. Grand Chotowa znajdująca się w miejscowości Grabiny pozwala na odkrycie przepięknej okolicy. Podkarpacie ma wiele do zaoferowania, niedaleko znajduje się Łańcut z pięknym zabytkowym pałacem. Można wybrać się także nad Solinę, aby podziwiać niepowtarzalne widoki. Po długich wędrówkach warto odpocząć w luksusowym obiekcie i nacieszyć własnym towarzystwem. Resort położony niedaleko Dębicy sprawdzi się na kilkudniowe wypady. Do dyspozycji gości pozostaje gabinet kosmetyczny, gabinet masażu oraz pakiety zabiegów. 

Szukasz hotelu SPA na miesiąc miodowy? Sprawdź ofertę Grand Chotowa!