Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com

Bezpieczeństwo od samego początku
Gwarancja Mercedes

Bezpieczeństwo samochodów osobowych

Okres ochrony gwarancyjnej pojazdu rozpoczyna się w dniu wydania samochodu lub w dniu jego pierwszej rejestracji - w zależności od tego, która z tych dat jest wcześniejsza. Świadczenie to nie jest ograniczone kilometrowym przebiegiem pojazdu, za to uzupełnia ustawową odpowiedzialność cywilną za wady fizyczne pojazdu, dając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa użytkownikowi przez pierwsze dwa lata. 

Bezpieczeństwo samochodów dostawczych

Mercedes-Benz otacza swoją opieką nie tylko samochody osobowe, ale również dostawcze. Podobnie, jak w przypadku samochodów osobowych, okres ochrony gwarancyjnej rozpoczyna się od najwcześniejszej daty - rejestracji lub wydania samochodu, świadczenie także nie jest ograniczone kilometrowym przebiegiem pojazdu. 

Zakres obowiązywania gwarancji na nowy samochód obejmuje Europejski Obszar Gospodarczy, Andorę, Izrael, Monako, Czarnogórę, San Marino, Szwecję, Serbię, Turcję i Watykan.

Zabezpieczenie przed nieprzewidzianymi kosztami napraw przez kolejne lata - Pakiet Gwarancyjny

Upływ pierwszej, dwuletniej ochrony wcale nie musi oznaczać całkowitego zakończenia tych świadczeń. Pakiet Gwarancyjny to ubezpieczenie, które zapewnia przedłużoną ochronę Mercedes-Benz. W ramach Pakietu Gwarancyjnego, właściciela pojazdu czekają następujące korzyści:

Okres obowiązywania Pakietu Gwarancyjnego wynosi nawet do 7 lat od daty pierwszej rejestracji dla samochód dostawczych oraz Klasy V. Maksymalny przebieg dla tych samych pojazdów wynosi do 400 tys. km. Zawarcie pierwszej umowy Pakietu Gwarancyjnego musi nastąpić jeszcze podczas trwania umowy ochrony gwarancyjnej dla samochodów nowych, a w przypadku przedłużenia umowy Pakietu Gwarancyjnego, w okresie jej obowiązywania. 

Sprawdź co możemy Ci zaproponować: Gwarancja Mercedes w MB Motors

Bezpieczeństwo nowego samochodu z salonu to kwestia, która niejednokrotnie spędza sen z powiek świeżego nabywcy. Marka Mercedes-Benz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i obejmuje fabrycznie nowe samochody dwuletnią ochroną gwarancyjną na terenie całej Europy oraz Islandii, Lichtensteinu, Norwegii i Szwajcarii.