Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com

Relaksujący wypoczynek na podlaskiej ziemi

Wczasy rodzinne to wspaniały czas, dlatego warto dobrze zastanowić się nad ich miejscem oraz klimatem. Urlop w środku niczego to doskonały pomyśl, jeśli na co dzień mieszkasz w dużym, zatłoczonym mieście pełnym stresu i obowiązków. Podlasie jest pięknym, zielonym miejscem, które z pewnością oczaruje Ciebie i Twoją rodzinę. Wypoczynek bez Internetu oraz stałego dostępu do zasięgu komórkowego sprawi, że poczujesz błogi spokój i uciekniesz od zgiełku miasta

Agroturystyka z wyżywieniem w Maciejówce

Świetna baza wypadowa w okolicy Białegostoku to idealne miejsce, aby spędzić długi weekend lub wakacje z rodziną czy przyjaciółmi. Do dyspozycji gości przygotowane są piękne miejsca noclegowe. W pełni wyposażona kuchnia na pewno zintegruje całą rodzinę do gotowania, jednak w sezonie od maja do września można liczyć na całodzienne wyżywienie przygotowywane przez kucharzy z pasją. Na terenie obiektu nie znajduję się plac zabaw, jednak nie zabraknie tu atrakcji dla najmłodszych. Brak Internetu może zniechęcić dzieci, natomiast warto wiedzieć, że posiadamy własny las, w którym można zbierać szyszki czy chrust. Niebo pozbawione miejskich latarni to także piękna paleta świecących jasno gwiazd, które warto zobaczyć całą rodziną. Wygodne łóżka w przytulnych drewnianych domkach letniskowych zapewnią Ci należyty wypoczynek, a świeże powietrze orzeźwi umysł. 

Wczasy rodzinne na łonie natury

Serdecznie zapraszamy na nasze naturalne pole namiotowe obok Biebrzańskiego Parku Narodowego, które z pewnością spodoba się także futrzastym pupilom. Nasza agroturystyka to przyjazne psom miejsce, dlatego bez problemu możesz zabrać każdego członka swojej rodziny na spotkanie z naturą. Pożegnaj Internet na parę dni, a od razu poczujesz się bardziej żywy i pobudzony. Wypożyczymy też rowery, tak aby w całości zwiedzić tę piękną okolicę i zaznać zdrowego, solidnego ruchu. 

Agroturystyka z wyżywieniem zapewnia wysokiej jakości śniadanie dla chętnych gości. Nie jest to jednak zwykły, szwedzki stół. Nie znajdziesz u nas jajecznicy, serów, dżemików czy parówek. Staramy się, aby nasza kuchnia była ciekawa i niecodzienna. Dzięki licznym podróżom poznaliśmy dania z całego świata, które do dziś doskonalimy w naszych domach oraz przyrządzamy je naszym gościom w agroturystyce. Znajdziesz u nas takie potrawy jak szakszuki, hummusy, tosty francuskie, hiszpański ryż na mleku czy racuchy z jabłkami. Dodatkowo, sami wypiekamy chleb na zakwasie, który co rano dowozimy z naszej restauracji w Białymstoku. Jesteśmy pewni, że nie wyjedziesz od nas głodny! Serdecznie zapraszamy do naszej agroturystyki w Puszczy Knyszyńskiej.