Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com

Chcesz odpocząć- idź na rower

Poszukując odpowiedniego miejsca na wiosenny, letni lub jesienny odpoczynek warto rozważyć pobyt na Roztoczu.

Roztocze jest piękne o każdej porze roku. Ta piękna polska kraina przyciąga turystów pięknym krajobrazem i dzikością przyrody. Warto spędzić na Roztoczu choć kilka dni, na przykład na wyprawie rowerowej z przyjaciółmi.

Jednak do takiej wyprawy należy odpowiednio się przygotować i wybrać profesjonalne rowery z pełną amortyzacją.

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

Roztocze jest piękne o każdej porze roku. Jednak na wyprawy rowerowe najlepiej wybrać się tam od wiosny do jesieni. Mamy wtedy niepowtarzalną okazję podziwiać piękno przyrody.

Roztocze najlepiej podziwiać na rowerze lub w trakcie pieszych wędrówek. Dzięki temu jesteśmy bliżej natury wyciszamy się i odpoczywamy. Do tego wystarczy poszukać odpowiedniego noclegu na miarę naszych finansowych możliwości.

Znalezienie odpowiedniego noclegu nie powinno stanowić problemu. Noclegi są tam tanie i w dobrym standardzie.  Roztocze to miejsce, gdzie jeszcze turystyka w najgorszym wydaniu na szczęście nie dotarła i oby tak się nie stało. Polecamy poszukać noclegu w okolicy Zwierzyńca. Dobre noclegi i Zwierzyniec to doskonałe połączenie. Zwierzyniec to nie jedyny punkt na mapie Roztocza, który warto odwiedzić, godna polecenia jest także tamtejsza ścieżka dydaktyczna.

Wypożyczalnia rowerów Roztocze- idealny pomysł na aktywny urlop

Wypożycz rower na Roztoczu to świetne miejsce, żeby wypożyczyć rower i udać się na trasę. Wypożyczalnia posiada sprzęt wysokiej klasy w tym profesjonalne rowery MTB, które idealnie nadają się na długie rowerowe wycieczki.

Rowery MTB oferowane do wypożyczenia na Roztoczu to rowery wyposażone w amortyzatory. Co ważne tego rodzaju rowery posiadają wygodne siodełko i sportowy charakter. Rowery elektryczne MTB posiadają specjalny silnik, który zapewnia wsparcie mięśnion i zwiększa komfort w trakcie jazdy.

Na Roztoczu oprócz roweru czy też do roweru wypożyczymy także kamizelki odblaskowe, przewodniki i mapy dla lepszego poznania terenu. Dla chętnych dostępne są także przyczepki do przewozu dzieci. Warto także pomyśleć o wypożyczeniu razem z rowerem właściwe do niego linki zabezpieczające.

Oferta dla turystów jest zatem idealnie dopasowana do warunków panujących w terenie a potrzeby odwiedzających Roztocze w okolicy Zwierzyńca są idealnie zaspokajane. Dzięki temu w trakcie wycieczek rowerowych turyści są w polni bezpieczni.

Rowery trekkingowe- dobry sposób na spalanie kalorii w ruchu

Trasy rowerowe Roztocza są warte odwiedzenia w trakcie urlopu. Najlepiej pokonywać te trasy rowerami z amortyzacją. Najlepiej nadają się do tego rowery MTB, które doskonale nadają się do eksploracji tras rowerowych o zróżnicowanej trudności.

Na trasę po Roztoczu można się udać wypożyczonym rowerem lub zabrać własny rower. W razie usterki z łatwością znajdziemy na Roztoczu profesjonalny serwis rowerowy.

Udając się we własnym zakresie na wycieczkę rowerowa na Roztoczu warto zabrać ze sobą odpowiednie ubrania, kamizelki odblaskowe, przewodniki oraz mapy. Dobra orientacja w terenie zapewni nam nie tylko dobre rozeznanie, ale też zwiększy nasze bezeceństwo.