Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com

Kosmetyczka podróżna - komfort w każdej sytuacji?

Jesteś na wyjeździe służbowym i potrzebujesz zorganizować sobie nową dla siebie przestrzeń? Niewielkie rozmiary akcesorium  doskonale sprawdzą się w pokoju hotelowym. Planujesz wyjechać na weekend? Zabierając ze sobą tę kosmetyczkę w łatwy sposób, spakujesz najpotrzebniejsze drobiazgi, aby czuć się pięknie. A może chcesz wyskoczyć na łono natury? Na campingu przyda się  szereg kieszonek, które pozwolą utrzymać porządek, nawet z dala od domu.

 

Kosmetyczka podróżna - produkty dla wymagających?

Dzisiaj od wielu produktów oczekujemy czegoś więcej. Poza podstawowymi zadaniami, do których są przeznaczone, dobrze jeśli mają unikatowy styl, są wykonane z dobrych materiałów i są wielofunkcyjne. Doskonale zdają sobie z tego sprawę projektanci kosmetyczek podróżnych.

Od wielu lat pełnią różne role. Przechowywanie kosmetyków to tylko początek. Dzięki zastosowanym nowoczesnym materiałom są to akcesoria, które można transportować na wiele sposobów. Ciekawy kształt i eleganckie akcenty sprawiają, że z pozoru zwykła kosmetyczka jest podkreśleniem stylu właścicielki.

Co bardzo ważne niewielka waga nie przeszkadza zachować wysokiej wytrzymałości. Wszystkie schowane w środku akcesoria są w pełni chronione.

Zabezpieczenie przed uszkodzeniami jest możliwe dzięki zastosowaniu wielu kieszonek i przegródek. Pomadki, lakiery, szczotki do włosów oraz puder są otoczone materiałem dbającym o ich wzorowy stan. Przez to nawet długa podróż w luku bagażowym samolotu lub autokaru nie powinna na zawartości kosmetyczki zrobić najmniejszego wrażenia.

 

Kosmetyczka podróżna - twoim mobilnym salonem piękności?

Porządek ułatwia życie. Wystarczy nadać przedmiotom określone miejsce, aby znaleźć je szybko i bez problemów. Kosmetyki mają tendencje do gubienia się, gdy są najbardziej potrzebne. Wtedy niespodziewanie wkrada się chaos. Kosmetyczka podróżna pomaga zapanować nad wszystkimi drobiazgami. Jeśli zdecydujemy się na większy model, to z powodzeniem może posłużyć, jako mały salon piękności.

Wszystko przez bardzo dużą pojemność oraz haczyk, który pozwala zawiesić ją w dowolnym miejscu. Wtedy wystarczy tylko wyciągnąć z niej to, czego akurat potrzebujemy.

Dobry wygląd jest podstawą samopoczucia. Patrzenie na siebie z zadowoleniem i akceptacją zapewnia nam odpowiedni nastrój. Nie w każdej sytuacji musimy wyglądać jak przysłowiowy milion dolarów. Czasami wystarczy przemycie twarzy żelem lub usunięcie makijażu po dniu wytężonej pracy. Gdy jesteśmy poza domem, pomoże w tym kosmetyczka podróżna. Zapewniając komfort, funkcjonalność i wygodę użytkowania we wszystkich okolicznościach.