Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com

Wygoda i Praktycyzm Wózki Dziecięce 3w1

WYGODNY ZAKUP

Odwiedzając sklep z wózkami dziecięcymi w Warszawie myślisz o tym, że chcesz dać swojemu dziecku to, co najlepsze. Jeśli wybrałeś już producenta, przyszedł czas na model. Wózki dziecięce 3w1 to świetna opcja dla osób, które cenią sobie funkcjonalność. Jest to niezwykle wygodny zakup, za który w przyszłości sobie podziękujesz. Taki zestaw składa się, m.in. z bezpiecznego, lekkiego, składanego stelaża, gondoli dla niemowlęcia, nosidła/fotelika samochodowego, siedziska do spacerówki i kosza, umieszczanego w dolnej części wózka. W chwili, w której Twoje dziecko zacznie już samodzielnie siedzieć i nie będzie chciało oglądać świata z pozycji horyzontalnej, wystarczy, że na ramie zamontujesz tradycyjne siedzisko! Nie będziesz musiał spędzać wielu godzin na poszukiwaniu idealnej spacerówki, przeglądając różne wózki Warszawa.

OSZCZĘDNOŚĆ

Wózki dziecięce, które przeznaczone są dla dzieci w konkretnym wieku są dość drogie. Musisz bowiem kupić dwa pojazdy, a do nich dodatkowe akcesoria, które przydają się podczas codziennych spacerów. Decydując się na wózek 3w1, płacisz tylko raz, a zyskujesz wiele elementów, z których możesz korzystać zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. W Twojej kieszeni może więc zostać naprawdę spora suma.

DOPASUJ WÓZKI DZIECIĘCE DO SWOICH POTRZEB

Wózki 3w1 to niezwykle wdzięczny zakup. Posiadając w zestawie nosidło, musisz pamiętać, że je również możesz zamontować do ramy wózka. W związku z czym, nawet zabierając malucha do lekarza czy na przejażdżkę samochodem, nie musisz brać ze sobą osobno fotelika i wózka. Tym jednym elementem spełniasz wszystkie potrzeby. To niezwykle wygodne rozwiązanie – możesz bowiem nosidło nieść w ręku, albo zamontować je na wyjętym z bagażnika stelażu.

Pamiętaj również, że wózki Warszawa dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych, dzięki czemu możesz wybrać tę barwę, która najbardziej Ci się podoba. Co więcej, w większości modeli możesz zdejmować ich obicia i wyczyścić je w łatwy sposób – wrzucając je do pralki. To pozwala na zachowanie najwyższego poziomu higieny, a ponadto Twój wózek zawsze będzie prezentował piękne, żywe kolory.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: Chicco

Jeśli w Twojej rodzinie trwa oczekiwanie na pojawienie się dziecka, to idealny moment na wybór odpowiedniego wózka. Ofert zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych jest mnóstwo. Wiele osób decyduje się na rozwiązanie 3w1. Dlaczego warto wybrać taką opcję?