Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com

Odkryj przepiękny krajobraz Tatr

Niezwykła natura

Tatrzański krajobraz jest bardzo zróżnicowany. Monumentalne wzniesienia, zielone doliny i niesamowite wodospady tworzą fascynującą kompozycję, która nie przestaje przyciągać turystów. Wędrówki na najwyższe szczyty zaowocują w niezapomniane widoki. Ta bajeczna kraina stanowi idealną odskocznię od codziennych obowiązków. Dlatego tak często można spotkać całe rodziny, przemierzające najpiękniejsze szlaki. Podziwiając niezwykły górski pejzaż, odkryjesz unikalne dla tego regionu gatunki fauny i flory. Przed wyjazdem warto sprawdzić polecane atrakcje i noclegi. Tatry zawsze przywitają Cię uroczym pejzażem niezależnie od warunków pogodowych. Z pewnością wrócisz tu jeszcze nie raz.

Co warto zwiedzić w Tatrach?

Trudno w kilku zdaniach przedstawić wszystkie tutejsze atrakcje. Są jednak miejsca, które po prostu trzeba odwiedzić. Z pewnością należy do nich Morskie Oko. Gdy dotrzesz nad to największe tatrzańskie jezioro, ujrzysz zapierający dech w piersiach widok. Równie okazale prezentuje się sceneria obserwowana ze szczytu Kasprowego Wierchu, czy Giewontu. Warto skorzystać z wyciągu krzesełkowego, aby dostać się na popularną Gubałówkę, a także udać się do Muzeum Tatrzańskiego, gdzie poznasz niezwykłą historię gór. Turyści chętnie odwiedzają zakopiańskie Krupówki i oczywiście Wielką Krokiew. Wszystkie te atrakcje będą w zasięgu ręki, jeśli tylko zadbasz o jak najlepszą lokalizację noclegów. Kościelisko, czy Zakopane to doskonały wybór.

Noclegi – Zakopane, Kościelisko

Wybierając noclegi, należy pamiętać o jak najwyższym standardzie wnętrz. Dzięki temu zregenerujesz siły po długiej podróży i stawisz czoła górskim szczytom, które czekają na Ciebie w tej cudownej okolicy. Warto zwrócić uwagę, jakie atrakcje znajdują się w pobliżu. Decydując się na odpoczynek w Kościelisku i Zakopanem, doskonałym pomysłem będzie wizyta w Pensjonacie Tatry. Noclegi o nowoczesnej stylistyce, przepiękne widoki i ciekawa oferta masaży to tylko niektóre atuty tego miejsca. W pobliżu znajdują się wspaniałe Termy Chochołowskie. Ponadto miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą udać się na przejażdżkę psim zaprzęgiem lub odwiedzić park linowy. W Zakopanem i Kościelisku każdy odnajdzie swój mały raj na ziemi i chętnie będzie tu wracał, aby odpocząć od miejskiego zgiełku i codziennej pracy.

Tutejsza przyroda o każdej porze roku zachwyca swoim urokiem. Poznaj najlepsze atrakcje i noclegi. Zakopane, Kościelisko i cudowne widoki czekają właśnie na Ciebie!