Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com

Małopolskie spa

Spa – strefa relaksu

Stale dążymy do tego, aby odwiedzający nas goście w trakcie pobytu zapomnieli o swoich troskach i zmęczeniu. Rozmowy z przyjaciółmi w trakcie wspólnego relaksu na leżakach są najlepszym sposobem na zacieśnienie więzi i integrację. Liczne masaże odbywają się w klimatycznych salach. Zostały one zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. W ich wnętrzu unoszą się aromatyczne olejki, które wprawią Cię w stan głębokiej relaksacji. Z kolei, jeżeli odwiedzisz spa wraz z partnerem, to na pewno docenicie możliwość wspólnych kąpieli odbywających się przy relaksacyjnej muzyce. W spa małopolska organizujemy również wieczory panieńskie, podczas których przyszła panna młoda w otoczeniu swoich znajomych zapomina bardzo szybko o stresie związanym z przygotowaniem wesela, zapraszania gości i wyborem wymarzonej sukni ślubnej. Każdy w ofercie spa małopolska znajdzie coś dla siebie. Posiadamy zarówno stymulujące jak i ujędrniające zabiegi na twarz, włosy i ciało. Wykonujemy masaże, a nasz personel stale czuwa nad jakością i poprawnością wykonywanych zabiegów. Wszystko to robimy z troski o zdrowie odwiedzających nas gości.

Spa – doświadczony i wykwalifikowany personel

O Twoje dobre samopoczucie w trakcie pobytu w spa zadba pro konsumencki personel. Nasza obsługa chętnie odpowiada na wszelkie pytania gości i zaznajamia ich na bieżąco z tajnikami przeprowadzanych zabiegów. Dokłada również wszelkich starań, aby zachęcić gości do ponownych odwiedzin. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą spa małopolska i do dokonania rezerwacji w dogodnym dla siebie terminie albo do zakupu bonu podarunkowego dla bliskiej osoby.

Małopolska to malownicza kraina geograficzna usytuowana na południu Polski, gdzie znajduje się m.in. dawna stolica Polski – Kraków oraz liczne łańcuchy górskie i wzniesienia. To właśnie tutaj można skorzystać z bogatej oferty spa małopolska. Warto więc zaplanować dłuższy pobyt albo odwiedzić to miejsce np. przy okazji podróży po południowej Polsce.