Autor Witryny/Website by: Leszek Zdrach, Autor fotografii/Photographs by: Leszek Zdrach, Kontakt/Contact: leszekzdrach@gmail.com

Komfort świeżo upieczonej mamy –
o jakie akcesoria warto zadbać?

Przygotowując się na przyjście dziecka na świat, wszyscy się skupiają na potrzebach nowego członka rodziny i co naturalne – komfort przyszłej mamy zazwyczaj schodzi na drugi plan. Jak jednak wiadomo – szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko, dlatego podczas tych przygotowań, warto się zastanowić nad tym, jakie akcesoria, ułatwią jej po porodzie opiekę nad maleństwem.

Fotel z podnóżkiem

Idealny do karmienia i usypiania maleństwa, fotel z funkcją bujania to komfortowy i funkcjonalny mebel, który przypadnie do gustu zarówno świeżo upieczonej mamie, jak i maluchowi. Model, który łączy w sobie funkcję bujania, huśtania i kołysania to znakomite rozwiązanie dla każdej zmęczonej mamy, dla której noszenie malca na rękach będzie znacznym obciążeniem w dłuższej perspektywie. Pozwoli on nie tylko odpocząć plecom, ale również zrelaksuje ciało i duszę.

Poduszka do karmienia

Poduszka do karmienia to jedno z największych ułatwień dla każdej mamy. Mięciutka, wykonana z najwyższej jakości materiału jest niezwykle sprężysta, dzięki czemu idealnie dostosuje się kształtem do potrzeb. Poduszka do karmienia posiada wielorakie możliwości w kwestii zastosowania – można z niej korzystać w trakcie podróży lub w czasie popołudniowego relaksu z książką w ręku.

Koszula do karmienia

Koszula do karmienia to świetny element garderoby każdej kobiety zarówno w trakcie ciąży, jak i w okresie karmienia. Są one niesamowicie funkcjonalne - idealnie dopasowują się do rosnącego brzucha, a specjalne zakładki na piersiach umożliwiają wygodne i dyskretne karmienie maleństwa już od pierwszych jego chwil na świecie. Modele bambusowe są świetnym rozwiązaniem dla kobiet z alergiami, gdyż posiadają one właściwości hipoalergiczne.

Kocyk dla rodziców

Aby móc się w pełni odprężyć po nieprzespanej nocy bądź ciężkim dniu, warto sięgnąć po niezwykle miękki i miły w dotyku koc z puszystym, anty – alergicznym wypełnieniem. Delikatny i przyjazny dla wrażliwej skóry dziecka i dorosłych, koc sprawdzi się w każdej sytuacji – zarówno w domu jak i w trakcie podróży. Przewiewny i oddychający materiał zapewni maksymalny komfort strudzonemu rodzicowi. W końcu każdy zasługuje na chwilę dla siebie.

Narodziny dziecka to niezwykle piękny, aczkolwiek wymagający czas w życiu każdego rodzica. W jednym momencie życie całej rodziny zmienia się diametralnie i aby sprostać temu zadaniu, warto sięgnąć po najlepsze środki.

Te i inne akcesoria w dobrej cenie i najwyższej jakości znajdziesz w sklepie internetowym www.ekoMaluch.pl